درباره ما

شرکت دلکو با بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در صنعت چوب و نوارلبه پی‌وی‌سی کار خود را در سال ۱۳۸۷ با واردات این محصول از کشور چین و با استاندارد A آغاز نمود و تا کنون توانسته است ضمن جلب رضایت مصرف‌کننده، به تعهدات خود در زمینه کیفیت محصول پایبند باشد.

این شرکت همواره در پی گسترش فعالیت‌های خود در این صنعت به بهترین شکل بوده و در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از شرکت اروپایی و معتبر REHAU آلمان در زمینه ورق‌های لوکس راویزیو شد.

در همین راستا این شرکت قادر به همراهی افکار نوآورانه و منحصر به فرد در زمینه دکوراسیون داخلی برای متخصصین و مصرف‌کنندگان عزیز است.

در پایان شرکت دلکو خود را متعهد به تامین محصولات با کیفیت برای مصرف‌کننده نهایی می‌داند؛ ما بر این اعتقادیم که همواره حق با مشتری است.

شرکت REHAU آلمان

در سال ۱۹۴۸ میلادی تاسیس شد و در صنعت پلیمر فعالیت خود را آغاز نمود و هم‌اکنون به عنوان رهبر این صنعت در جهان شناخته می‌شود.

ساختمان

در موضوعات کلیدی مانند: بهره‌وری انرژی، مدیریت آب، زیرساخت‌ها و انرژی‌های تجدیدپذیر وارد شده است.

اتومبیل

در مسایلی مانند سبک‌سازی ساختار اتومبیل‌ها، ایده‌های جایگزین در متحرک‌سازی و دستاوردهای تازه در قوای محرکه هم رها دست اندرکار است.

صنعت

تولید و طراحی راه‌کارهایی در صنعت مبلمان، پیشرفت در تولید لوله‌های فشار قوی، پروفیل و لوازم داخلی منازل نقاط ورود رها به بخش صنعت هستند.